Bilimselanketler.com projesi kurucusu olan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yüksek lisans öğrencisi Nihat YUVA ve  aynı üniversitenin yüksek lisans öğrencileri tarafından yürütülmektedir.Bilimsel çalışmalarda karşılaşılan en büyük problemlerden biri olan veri toplama sıkıntısını çözmek için “Bilimsel Anketlerde Veri Toplama İçin Dijital Çözümler” sloganı ile yola çıkmışlardır. Başlangıçta kendi bilimsel araştırmaları kapsamında veri toplamada zorluk çeken ve alanları yönetim bilişim sistemleri & mühendislik olan yüksek lisans öğrencileri, bir araya gelerek  dijital ortamdan katılımcı verilerine ulaşabilecekleri ve aynı zamanda anketleri doğru katılımcılara iletebilecekleri bir arayüz programı & algoritma geliştirmişlerdir.  6 aylık bir  Ar-Ge süreci ardından 2018 Eylül ayı itibari ile hizmete başlayan bilimselanketler.com projesi kısa bir süre içerisinde müşterilerinin beklentilerine cevap vererek birçok akademik çalışmada  veri toplama süreçlerinde etkin rol alarak çalışmaların doğru ve etik kurallar çerçevesinde tamamlanmasını sağlamıştır.
       Bilimselanketler.com ekibinin ana hedefi;  temelde etik kurallar çerçevesinde, bilimsel anketler için gerçek ve doğru katılımcıya ulaşma odaklı olarak  bilimsel çalışmalara destek olmaktır. Bu çerçevede bilimsel çalışmalardaki veri toplama sıkıntılarını gidererek müşterilerine çözümler sunmaya devam edecektir.

bilimselanketler.com Ekibi
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yüksek Okul Müdürümüz Sn. Doç. Dr. Adnan KALKAN, Kurucumuz Nihat YUVA, Ekip Üyelerimizden Nazmiye Doğdu ve  Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak İşletme Fakültesi Dekan Yrd. Sn. Dr. Ogr. Üyesi Nil Esra DAL

Yüksek Lisans Dersi olan E-ticaret & E-iş dersi kapsamında projemizi hayata geçirmemiz konusunda bizlere imkan sağlayan, bizi ve projemizi sürekli olarak destekleyen  Dr. Ogr. Üyesi Nil Esra DAL hocamıza ayrıca teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Bilimselanketler.com ekibi