Anket Veri Toplama

2018 yılından günümüze 600’ün üzerinde akademisyen ve akademisyen adayı öğrencilerin veri toplamasına destek olduk. Bugüne kadar 7.000.000’un üzerinde veri topladık. Verilerin tamamı bilimsel araştırma kapsamında geçerli ve güvenilir sonuçlar verdi. Anketiniz ile ilgili tüm süreçlerde ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

İşletmemiz resmi olarak Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Yer Almakta Olup Projemiz Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Denetlenmektedir.

Bilimsel amaçlar doğrultusunda tamamen etik ve güvenilir veri toplama ilkesiyle geliştirdiğimiz akıllı yazılımımız hizmetinizdedir.

%100 gerçek katılımcı garantisi veriyoruz. Önce verilerinizi teslim ediyor ücreti sonra talep ediyoruz. Aşağıdaki Anket Teklifi Formunu doldurmanız yeterlidir.

Ücretsiz Anket Teklifi

Lütfen Aşağıdaki Formu Dikkatlice Doldurunuz... Böylece daha doğru analizler ile en uygun fiyat teklifini size sunabiliriz.

Sizinle telefon üzerinden direkt iletişime geçmemizi isterseniz lütfen telefon numaranızı ve müsait zaman aralığınızı bu alana yazınız.
Lütfen e-mail adresinizi dikkatli bir şekilde kontrol ederek yazınız (Hatalı olduğunda teklifimiz tarafınıza iletilememektedir). Teklifimiz maksimum 1 gün içerisinde mail olarak iletilmektedir. 1 gün içerisinde tarafınıza teklif iletilmez ise lütfen canlı desteğimize başvurunuz.
Çalışmayı yapacağınız demografik kitleyi anlayabilmemiz için gereklidir.
Örneğin (İnstagram Satın Alma Davranışı vb.)
Nitel veriler, bir konuyu ölçmekten ziyade tanımlamaya çalışan bilgileri toplar. İzlenimler, görüşler ve fikirlerden oluşur.
Nicel veriler objektif ve inkar edilemez gerçekleri, yani rakamları toplamak için tasarlanmıştır.
Henüz taslak aşamasındaysa ortalama bir sayı belirtebilirsiniz.
Anketinize kaç adet katılımcı gerekmektedir. Örneğin: 100 - 500 - 1000
Örneğin: 18 Yaş ve üzeri herkes, Beyaz Yakalılar, Anneler vb.
Anketiniz online ortama aktarılmış ise size daha doğru fiyat / zaman bilgisi verebilmemiz için bizimle paylaşabilirsiniz.
Anketiniz hazır ise pdf & word vb. şekilde buradan paylaşabilirsiniz. Anketinizi iletmeniz durumunda size daha doğru bir şekilde fiyat / zaman teklifi verilebilir.

Doktora ve Yüksek Lisans Tez Anketleri

Doktora ve Yüksek Lisans tez anketleri hakkında tüm sorularınızı ücretsiz olarak yanıtlamaktayız. bilimselanketler.com’un amacı geçerli bilimsel çalışmaların ortaya konulmasına destek olmak ve ülkemizde gerçekleştirilen kaliteli bilimsel yayın sayısının arttırılmasını sağlamaktır. 

Tez anketleri hazırlık aşamasından veri toplama sürecine ve hatta analiz aşamasına kadar çok zorlayıcı olabilmektedir. Bu noktada sitemizde yer alan tez anket örnekleri kılavuzu başlangıç aşamasında bir fikir edinmeniz konusunda yardımcı olabilir. 

Anket veri toplama hizmetimizle genel veya zor erişilebilen tüm hedef kitlelerine saatler içerisinde ulaşarak geçerli veri toplayabilmekteyiz. Bu konudaki tüm sorularınızı uzmanlarımız ve Mersin Üniversitesi ile işbirliği yapmamız sebebiyle işletmemize danışmanlık veren alanlarında deneyimli hocalarımız yanıtlayabilirler.

 Fakat unutulmamalıdır ki en önemli konu araştırma konunuz ve hipotezlerinizle uyumlu olan bir anket formunun başlangıçta doğru bir şekilde ortaya konulmasıdır. Bu konuda da anket yaptırmayı düşünen akademik araştırmacılara ücretsiz destek vermekteyiz. 

Tez örnekleri nereden bulunur?

Tez örneklerinin en güvenilir adresi Tez Yök Merkezi'dir. Çünkü ülkemizde yayınlanmış tüm doktora ve yüksek lisans tez çalışmaları YÖK'nun Ulusal Tez Merkezi'ne yüklenmektedir. Direkt olarak pdf şeklinde buradan yayımlanmış tezleri indirebilirsiniz. Erişime açık olmayan bazı tezler sadece üniversitelerinizin kütüphaneleri veya internet ağı aracılığı ile erişime açık olabilmektedir.

Anketimi nerede paylaşabilirim?

Ücretsiz olarak e-postalar, mobil mesaj uygulamaları (whatsapp vb.) facebook grupları ve diğer sosyal medya mecralarında paylaşabilirsiniz. Yeterli sayıda katılımcıya ulaşamadığınız durumlarda bilimselanketler.com her zaman size tez anket veri toplama konusunda yardımcı olabilir.

Anket formu nasıl oluşturulur?

Anket formu oluşturmadan önce sitemizde yer alan ücretsiz kılavuzdan yararlanabilirsiniz. Anket formlarının online oluşturulabildiği en iyi ücretsiz platfrom GOOGLE FORMS 'tur.